MSY Yazılım Dijital Pazarlama ve Reklam Ajansı E-Ticaret Paketleri Google ve Sosyal Medya Reklamcılığı MSY Yazılım Dijital Pazarlama ve Reklam Ajansı E-Ticaret Paketleri Google ve Sosyal Medya Reklamcılığı MSY Yazılım Dijital Pazarlama ve Reklam Ajansı E-Ticaret Paketleri Google ve Sosyal Medya Reklamcılığı MSY Yazılım Dijital Pazarlama ve Reklam Ajansı E-Ticaret Paketleri Google ve Sosyal Medya Reklamcılığı
Anlaşmalı Kargo şirket hesabınız ile MSY Yazılım E-Ticaret siteniz arasındaki kargo süreçlerini tam otomatik hale getirin. Kargo Entegrasyonu ile MSY Yazılım altyapısı kullanan e-ticaret sitenizdeki siparişleri tek tuşla kargolayın ve kargo işlemlerine daha az zaman ayırarak, manuel gönderimlerden kurtulup sıfır hata ile kargo gönderimi yapın. Bu entegrasyon ile gerçekleştireceğiniz kargolama sayesinde, MSY Yazılım yada pazaryerlerinden aldığınız siparişlerin kargo girişlerini otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Siparişin ardından otomatik olarak kargo şirketi sistemlerine kargo girişi yapılması sağlayabilir veya tek tuşla istediğiniz zaman siparişin kargo girişini gerçekleştirebilirsiniz, gönderilerinizin barkodlarını tekli veya toplu olarak bastırabilirsiniz, kargo hareketleri için SMS veya e-posta bildirimi tanımlayabilir ve kargo hareketlerine göre tanımladığınız bildirimler gönderebilirsiniz. (Örn: Sipariş kargoya verildi veya Sipariş hazırlandı vb.) Kargolarınızın takibini entegrasyon paneli üzerinden gerçekleştirebilirsiniz, kargo gönderim istatistiklerinizi görüntüleyebilir, günlük/aylık periyotlarda raporlar oluşturabilirsiniz ve satışını gerçekleştirdiğiniz ürünler için kargo şablonu tasarlayabilirsiniz.
 
Günlük sorunsuz iş akışını sağlamak için kargo entegrasyonunuzun doğru çalışması önemlidir. Kargo entegrasyonunun yanlış olması durumunda boş yere saatler harcıyor olabilirsiniz. Uyarlanabilen kargo entegrasyonu planlama ile çalışanlarınızın zamanını ve enerjisini daha verimli yönetebilirsiniz. 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
İndirim Fırsatları!
Loading...