MSY Yazılım Dijital Pazarlama ve Reklam Ajansı E-Ticaret Paketleri Google ve Sosyal Medya Reklamcılığı MSY Yazılım Dijital Pazarlama ve Reklam Ajansı E-Ticaret Paketleri Google ve Sosyal Medya Reklamcılığı MSY Yazılım Dijital Pazarlama ve Reklam Ajansı E-Ticaret Paketleri Google ve Sosyal Medya Reklamcılığı MSY Yazılım Dijital Pazarlama ve Reklam Ajansı E-Ticaret Paketleri Google ve Sosyal Medya Reklamcılığı

Tüm bankaların sanal posları ve Moka, Paytr, İyizico, İpara, Gpay, Payu gibi birçok ödeme altyapısı ile e-ticaret sitenizde sorunsuz ödeme alabilir ve güvenli ödeme yöntemleri ile satışlarınızı rahatlıkla yapabilirsiniz.
E-ticaret sitelerinden yapacağınız satışlarınızı, kredi kartı veya banka kartıyla online olarak tahsil etmek istiyorsanız Sanal POS almanız gerekmektedir. Sanal pos bilgilerinizi panelde yer alan ilgili alanlara yazarak kullanıma başlayabilirsiniz. Siz ödemelerinizi almaya devam ederken MSY Yazılım güvenliğiniz için arka planda tüm bankalar ve ödeme sağlayıcı firmalar ile bağlantıları sağlıyor ve sürekli olarak sistemi güncel tutmaya devam ediyor.

Banka, ödeme kuruluşları ve birçok ödeme sistemi ile entegre çalışan Qukasoft ödeme alma konusunda tam anlamıyla aradığınız yazılım olacaktır. İhtiyaç duyabileceğiniz ödeme kanallarının hepsi MSY Yazılım ile tek bir entegrasyonla mümkündür. Müşterileriniz kredi kartı ile tek çekim ve taksitli ödemenin yanı sıra, banka kartları ve ön ödemeli kartlar ile de ödemelerini tamamlayabilir ve siparişlerini sorunsuz bir şekilde yönetebilirsiniz.


 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
İndirim Fırsatları!
Loading...